سایت گلس چیست؟ انواع سایت گلاس و کاربرد سایت گلاس چگونه است؟ نحوه نصب سایت گلس در سیستم برودت؟ محل نصب سایت گلاس کجاست؟ استاندارد لازم برای سایت گلس چیست؟(برای دریافت پاسخ سوالات مقاله زیر را مطالعه نمایید)

قیمت سایت گلاس جوشی/قیمت سایت گلس مهره ای چند است؟(برای دریافت پاسخ این سوالات با کارشناسان ما تماس بگیرید)

سایت گلس ایگلوو (igloo) دارای تمامی گواهینامه های مربوط به سیستم برودت همچون CE (PED-ROHS-REACH) و EAC بوده و سایت گلس های (نشانگر رطوبت) IGLOO برای کار با انواع مبردها توسعه یافته و با انواع مبردها سازگاری دارد.برای آمونیاک مناسب نیست.

نشت تضمین شده کمتر از 1 گرم در سال مبرد است.

بسته بندی استاندارد SIGHT GLASS  ایگلوو (IGLOO)  در جعبه های کارتن تک ، با دستورالعمل اتصالات ضمیمه و گواهی CE ارائه می شود.

سایت گلاس چیست؟سایت گلس قطعه ای ست که برای دیدن و کنترل سطح مایع برودتی در سیستم برودتی ، کنترل کردن میزان رطوبت سیال در سیستم و بررسی نیاز به شارژ گاز در سیستم کاربرد دارد.

در حال حاضر برندهای مختلفی از سایت گلاس مثل castel و danfoss و برندهای چینی در بازار موجود هست،در کنار این برندها شرکت igloo یکی از تولید کنندگان قدیمی و معتبر اروپا که در ایتالیا تولید می شود نیز در بازار ایران موجود می باشد. برند igloo از سال 1397 وارد بازار ایران شده و تا کنون مصرف کنندگان رضایت کامل از کیفیت کالا، قیمت کالا و نمایندگی انحصاری igloo در ایران را (شرکت پرگاس آلتین تجارت) ابراز داشته اند.

جنس سایت گلاس از چیست؟

بدنه بیرونی از ریخته(سرب)، قلع، برنج، و برای سیستم هایی که با آمونیاک کار میکنند از فولاد می باشد .

شیشه ای که برای دید استفاده شده مقاوم در مقابل ضربه بوده و تصویری شفاف دارد و برای جلوگیری از نشی در دو طرف از واشرهایی با جنس نئوپن(NEOPEN) و یا کائوچوی خاص استفاده می شود.

در برخی مدلها از شیشه دوبل استفاده می شود که در این ندلهابا گرفتن نور بر روی شیشه تصویری با وضوح بالاتر از سیال عبوری دیده می شود و از نظر قیمتی گرانتر از مدلهای تک شیشه است.

نشانگر رطوبت موجود در سایت گلس از رطوبت متاثر نشده و آسیبی به دلیل وجود رطوبت به آن نمی رسد ولی اسیدها و برخی مواد شیمیایی میتوانند به آن آسیب برسانند.

در کمپرسورهای هرمتیک با کنترل رطوبت سیستم میتوان از صدمات احتمالی وارده به کمپرسور جلوگیری کرد .

سایت گلس ها را در سیستم های برودتی برای دیدن سطح گاز سرمایشی در مخزن گاز و لوله های کندانسور نصب کرد و اینها همانند شیشه دیگ بخار عمل کرده و ساختار مشابهی دارند.

محل نصب سایت گلاس در سیستم برودتی کجاست؟

سایت گلس از دو طرف در سیستم به صورتیکه نشتی نداشته باشد نصب می شود قبل از سایت گلس (SIGHT GLASS) یک عدد شیر دستی نصب می شود.و در برخی موارد برای جلوگیری از نشت در صورت بروز هرنوع حادثه جهت اطمینان بیشتر از چک ولو به جای شیر دستی استفاده می شود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *