فیلتر درایر در سیستم های سرمایشی (سردخانه،تهویه مطبوع-انواع چیلر و خنک کننده-ريال و یخچال ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیلتر درایرها و نحوه نصب و استفاده درایر مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات در مورد قیمت فیلتر درایر با ما تماس بگیرید.

سیستم های برودتی و سرمایشی (سردخانه، تهویه مطبوع -انواع چیلر ها- و یخچال ها) و همچنین ساختارکمپرسورها به گونه ای است که ورود هررگونه ذرات آلوده کننده و خصوصا آب و رطوبت می تواند صدماتی را به سیستم وارد نماید. به همین استفاده از فیلترها در صنعت سرمایشی اجتناب ناپذیر می باشد. برای این منظورو بهجهت جلوگیری از این گونه مشکلات فیلتر درایر استفاده می شود. این قطعه در سیستم وظیفه جذب رطوبت را به عهده دارد و می تواند نم و رطوبت موجود در خط لوله را پیش از ورود به کمپرسور جذب کند. فیلتر درایر معمولا قبل از لوله مویین یا شیر انبساط(اکسپنشن ولو) نصب می شود. شایان ذکر است از این قطعه می توان در بخش مکش (ساکشن) نیز استفاده کرد.

شرکت تولیدی FRIGOPOINT روسیه تولید کننده قطعات مربوط به سیستم های سرمایشی تولید این قطعه را نیز انجام می دهد و در حال حاضر محصولات این شرکت توسط نماینده انحصاری شرکت فریگوپوینت در ایران (شرکت پرگاس آلتین تجارت) عرضه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *