Frigopoint Russia

کاتالوگ محصولات
_

روسیه Frigopoint 

«FRIGOPOINT » از سال 2000 در روسیه تاسیس شد ، زمانی که گروه تبرید مونتاژ استودیو برای ساخت سیستم های خنک کننده ، ساخت مخازن تحت فشار را ترتیب داد.

سپس ما فقط در حال یادگیری تولید و در تلاش برای تولید یک محصول با کیفیت ، کنترل صحیح فرایندها ، برای ایجاد مشارکت با مشتریان خود در سراسر اتحاد جماهیر شوروی سابق بودیم.

راه حل کامل برند «FRIGOPOINT way» بازار روسیه در سال 2013 برگزار شد ، ما به سنت گذشته ادامه داده ایم و بیش از 10 سال تجربه در توسعه و تولید داریم ، همانطور که قبلا محصولات با بالاترین کیفیت تولید می کردیم.

علاوه بر حضور خط تولید “محدوده سنتی” ، محصولات جدید با تکنولوژی جدید هم اکنون تحت برند TM “FRIGOPOINT®” ارائه شده و دستگاه های الکترونیکی و شیرآلات تولید می شود.

ما در حالی که به تصویر و سطح کیفیت TM «FRIGOPOINT®» وفادار مانده ایم ، دائما در حال جستجو برای راه حل های نوآورانه در محصولات و فناوری ها هستیم.

ما دائماً تلاش زیادی می کنیم و کاملاً متقاعد شده ایم که محصولات TM «FRIGOPOINT®» همیشه پاسخگوی نیازهای بالای مشتریان ما باشد.

شرکت فریگو پوینت (FRIGOPOINT) روسیه با امضای قرارداد نمایندگی و فروش در سال 2020 با شرکت ایرانی پرگاس آلتین تجارت اختیارات فروش محصولات خود را در ایران به این شرکت واگذار نموده و هم اکنون شرکت پرگاس آلتین تجارت به عنوان نماینده انحصاری این شرکت در ایران به مشتریان این کشور خدمات ارائه می نماید.

محصولات

سوالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است