OLAB Italy

کاتالوگ محصولات
_

ایتالیا OLAB 

تاریخچه یک شرکت با موفقیت های آن مشخص می شود. OLAB در سال 1988 متولد شد و همچنان یک شرکت خانوادگی و بسیار پربازده است. خانواده بوتورا با دنبال کردن اهداف کاملاً مشخص کار می کنند، مهمتر از همه ضرورت حفظ علامت تجاری MADE IN ITALY می باشد. یک روش عملی، که هنوز OLAB را متمایز می کند و به ما امکان می دهد شرکت های پیشرو در بازار ، در بخش تبرید و کنترل مایعات ، در سراسر جهان را تأمین کنیم. از نظر OLAB ، فناوری نوآورانه یک منبع استراتژیک برای تکامل محصولات آن است. محصولات خاص و نیازهای مشتریان ما ویژگی های فن آوری های ما را راهنمایی و تعیین می کنند. محصولات OLAB شناسنامه ما هستند: هدف ما تعالی با کیفیت است. به لطف فناوری ما ، رقابتی ترین قیمت را برای بازار به دست می آوریم.

رشد مداوم OLAB فقط به لطف افرادی که در آنجا کار می کنند امکان پذیر بوده و هست. مهندسان متخصص بخشهای تولید و تحقیق و توسعه و دستیارهای فروش فنی ، همه با سالها تجربه در این بخش رشد مداوم و توسعه محصول را رقم می زنند.

داستان OLAB بازمان طولانی مشخص شده و مشخص می شود. در واقع اقامت طولانی مدت در بازار است که به ما امکان می دهد دانش ، تجربه و توانایی سازگاری با نیاز را داشته باشیم.

از سال 2018 شرکت olab با اعطای نمایندگی به شرکت پرگاس آلتین تجارت در ایران توانست محصولات روز خود را در بازار این کشور عرضه نماید.

محصولات

سوالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است