درباره ما

_

شرکت پرگاس آلتین تجارت

شرکت پرگاس آلتین تجارت (PARGASCOO) فعال در زمینه تامین انواع قطعات و یراق آلات یخچالهای صنعتی – فروشگاهی، سردخانه ها، چیلرها و سیستم های برودتی میباشد، این مجموعه با همکاری متخصصین صنعت برودت در ایران و ترکیه با سابقه درخشان بالغ بر 15 ساله در زمینه مدیریت پروژه های تولیدی انواع سیستم های برودتی و خنک کننده ، تولید انواع یخچالها و سردخانه ها و تامین قطعات مورد نیاز تولید کنندگان با هدف تسهیل در امر تامین موارد مورد نیاز تولید کنندگان و کمک به تولید کنندگان که بدون دغدغه مواد اولیه مورد نیاز فقط و فقط به بهبود کیفیت و تولید بیشتر بپردازند تشکیل شده است.این مجموعه با افتتاح دفتر استانبول خود سعی بر آن دارد بهترین برندهای تولیدی اروپا را در اسرع وقت با بهترین قیمت و کیفیت روز دنیا در اختیار تولید کننده قرار دهد.پرگاس التین تجارت همیشه سعی بر ان دارد به صورت مستقیم محصولات را از تولید کننده قطعات به تولید کننده داخلی محصول نهایی تمام شده برساند. با ما کیفیت تولید خود را به سطح رقبای اروپایی خود برسانید.

شرکت پرگاس آلتین تجارت (PARGAS ALTIN TEJARAT) در حال حاضر نماینده انحصاری شرکتهای ایتالیایی IGLOO و OLAB  (دو شرکت فعال در زمینه تولید انواع بال ولو ها –BALL VALVES- (شیرهای توپی) ،سایت گلس ها (SIGHT GLASS) ، انواع اتصالات (FITTINGS)، شیر برقی ها (SOLENOID VALVES)، چک ولوها (CHECK VALVE)، اکسس ولوها (ACCESS VALVE) ، و همچنین نماینده و همکار تجاری برخی شرکتها ی ترک (TURKEY) در زمینه تولید انواع آکومولاتورها (مایع شکنAKUMOLATOR/) ، اویل سپراتورها(روغن جدا کن /OIL SEPRATOR)، انواع گازهای فریونی (R134A-R404A-R407A-R410A) ،انواع ترمومتر ترموستاتهای دیجیتال، سوییچ های کنترل فشار و ….. و همچنین انواع یراق الات مربوط به یخچالها و سردخانه ها (اعم از قفل درب سردخانه،لولای درب سردخانه، یراق درب کشویی/ریلی سردخانه، انواع لولاهای یخچالی، لانه زنبوری (HONEY CAMB)، پرده شب یخچال (NIGHT COVER)، و ….. می باشد.

کافی است با ما تماس بگیرید تا کیفیت محصولاتتان را روز به روز با خدمات عالی ما به سوی بی نهایت سوق دهید.

دفتر مرکزی شرکت در حال حاضر در تبریز می باشد و همکاران و کارشناسان فروش تهران نیز جهت معرفی محصولات و ارائه نمونه و کاتالوگ و مشاوره در خدمت تولید کنندگان تهران و شهرهای دیگر میباشند .